Panenka miminko

4. září 2008 v 14:53 |  Ostatní panenky
Při likvidování zbytků jsem našla i dva zbytky červeného a bílého klubíčka. Už sama kombinace těchto barev se mi zdá hezká. Netrvalo dlouho a během dvou večerů vznikly jednoduché červené kalhoty doplněné bílým svetříkem, čepičkou a ťapáčky. Bílé kousky oděvu jsem dozdobila háčkovanými aplikacemi v barvě kalhot. U svetříku mne napadlo vyzkoušet vyplést malou kapsičku.

Někdy mi zůstanou zbytky přízí, u kterých velmi dlouho nevím k čemu by se daly použít. Většinou to bývají různé efektní příze. Na šál nebo čepici je jich málo, nebo se jinak nehodí a na obleček pro panenku jsou až moc výrazné. Z jedné takové buklé příze a další melírované jsem zkusila uplést tzv. "spací nebo hrací pytle". Myslím, že se celkem podařily, aspoň jejich nová majitelka si je pochvaluje...Podzim máme za rohem a tak je potřeba obléci i malá miminka do něčeho teplejšího:


Fotky letních modelů sice vkládám už tak trochu po sezóně, ale malým maminkám to nevadí a třeba si i panenky ještě pár teplých dní užijí...Po čase se mi opět nahromadily zbytky různých druhů přízí. Pletení takových kalhotek nezabere moc času a děti z nich mají velkou radost...Po čase jsem opět upletla něco pro panenku mé dcery. Ze zbytku mohérové příze jsem udělala spací pytel s kapucí.
Moje dcera si přála mít panenku miminko. Nedávno se jí přání splnilo. Jenže malá "Hanička" potřebuje i něco na převlečení. Protože se blíží podzim a s ním chladné počasí upletla jsem jí tento overálek a čepičku s bambulí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chaannah chaannah | E-mail | 16. září 2008 v 21:37 | Reagovat

Koukám, že se u Vás mají panenky opravdu DOBŘE :-D

Ani studené zářijové počasí Vás nezaskočí ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama