Listopad 2008

Společenské šaty

22. listopadu 2008 v 14:12 Tonner
Protože mám jen růžové střevíčky pro Lenku musela jsem ji obléct do podobné barvy. Doma jsem našla zbytek růžové příze Iris a vznikly šatičky s odhalenými rameny. K šatičkám jsem jí ještě z vyšívací příze Perlovka uháčkovala obojek s květem. Takto oblečená slečna by se mohla vypravit třeba na svatbu za družičku.

Modelky

11. listopadu 2008 v 18:45 Tonner
Moje úplně první panenka od Tonnera. Je to Sydney Chase a já jsem si ji přejmenovala na Evu. Přicestovala ke mně nahá a ke všemu jako první.

Moje druhá tonnerka Ready-To-Wear. Pojmenovala jsem ji Lenka - tak nějak mi to k ní sedí.

Ultra Basic Jac - říkám jí Viktorie
Po Elizabeth Swann, postavě ze série Piráti z Karibiku jsem toužila dlouho. Podařilo se mi ji získat pomocí Eriky, čímž ji ještě jednou děkuji.
Elizabeth je česky Alžběta. Rozhodla jsem se jí jméno ponechat, jen jí soukromě říkám Bětka.
Uveřejnila jsem i více fotografií než obvykle, protože je to panenka ve velmi hezkých šatech, včetně doplňků.

Pletené svetry, svetříky...

10. listopadu 2008 v 12:36 Další mé záliby
Pletu od svých 15 let a klubíčka s jehlicemi jsou moje nejoblíbenější relaxace. Tady bych se ráda pochlubila svými výtvory. Inspiraci nacházím v různých časopisech i na netu.

Svetřík pro Josífka (vel. 92, příze Elian mimi - fa.VSV Pilníkov)


Kabátek pro Marii (vel.42, příze Lady - fa. Toptex, lemy jsou z Flamenco, SteinbachWolle)Svetřík pro Elišku (vel. 80/86, příze Beruška - fa. Toptex)


Pletený kabát pro švagrovou (příze LADY - fa. Toptex)


Svetřík pro Josífka (vel.86/92, příze Grado - fa. Vitka Brněnec)

Téma měsíce - 2008

6. listopadu 2008 v 15:17 Téma měsíce
Tři kamarádky Erika, Marta a Tamara se domluvily, že každý měsíc ušijí modýlek na určité téma. Časem se k nim přidaly i další šikulky a dokonce jeden šikula. Občas to zkusím i já. V mém případě je to ovšem otázka toho zda mne políbí můza.

Listopad - klasická princeznaŘíjen - Latinskoamerické tance

Srpen - kanýrová sukně a top


Oblečení do zaměstnání a pro běžný den

6. listopadu 2008 v 14:34 Barbie
Další teplé oblečení pro studené podzimní dny:
srpen010-2

srpen010-3


Podzim a s ním chladné dny už jsou tady. Pro panenku Barbie jsem na jehlicích 1,5 upletla komplet složený z kalhot do zvonu a svetříku s rolákem. Čepice se šiltem je háčkovaná, ale moc se mi nepovedla.

říjen09

říjen09

říjen09

říjen09
Ač to tak ještě nevypadá blíží se podzimní chladné a větrné dny. Na podzimní procházku si tedy naše modelka oblékla pletený twinset, složený z pouzdrových šatů a dlouhého kabátu se zapínáním na jeden knoflík. Podle mého názoru si tento komplet může obléknout i do zaměstnání.

Jednoduché oblečení sestavené z černých kalhot, bílého trička a pro oživení doplněné zelenou pletenou vestou. Oblečení vhodné třeba do školy.